11 – 12 жовтня 2012 р. Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, на базі Дніпропетровського національного університету імені О. Гончара та Національного центру аерокосмічної освіти молоді імені О. М. Макарова, в місті Дніпропетровськ був проведений Міжнародний науково-практичний Форум «Наука і бізнес – основа розвитку економіки».

У Форумі взяли участь 80 провідних вищих навчальних закладів України, Росії, Туреччини, Казахстану та 25 підприємств України.

Національний авіаційний університет на Форумі був представлений двома структурними підрозділами: НВЦБА «Віраж» та ННЦ «Аерокосмічний центр».

Метою Форуму була демонстрація наукових здобутків провідних вищих навчальних закладів та наукових установ. Основним завданням – об’єднання наукового потенціалу країни з бізнесом, виробничими підприємствами та організаціями.

Під час роботи Форуму відбулася виставка закінчених наукових розробок вищих навчальних закладів та наукових установ, які готові або частково готові до впровадження, а також пленарне засідання та робота секцій.

ННЦ «Аерокосмічний центр» представляв на Форумі: апаратно-програмний комплекс моніторингу та управління спеціальними рухомими об’єктами, апаратно-програмний засіб споживача для обміну даними з центром обробки спостережень, адаптивний апаратно-програмний комплекс підвищення завадостійкості супутникових систем навігації, геодезичний прилад споживача, а також, апаратно-програмний засіб інтегрованої інерційно-супутникової навігаційної системи для безпілотних літальних апаратів (БПЛА).

Фото01.jpg (907×680)

Фото02.jpg (907×680)