Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт – ХХІ»

З 24 по 27 вересня 2014 р. на території Міжнародного виставкового центру відбувся Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт – ХХІ» – вітчизняний виставковий захід у сфері авіапромисловості та космічних технологій. Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт – ХХІ» пройшов одночасно і в єдиному форматі з XІ Міжнародною спеціалізованою виставкою «Зброя та безпека – 2014».

Такий формат проведення виставок дозволив забезпечити комплексне ознайомлення керівництва та силових відомств, Збройних Сил України та наукових установ, іноземних гостей та потенційних замовників із досягненнями оборонної та авіакосмічної промисловості України, а також обговорити на міжнародних конференціях питання розвитку військової та авіакосмічної техніки, розвитку військово-технічного. співробітництва у зазначених сферах.

У виставці брали участь багато відомих науково-виробничих підприємств з усієї України. Свої здобутки у сфері розробок для БПЛА було представлено НДЦ «Аерокосмічний центр» НАУ. Був представлений прототип автопілота повністю розробленого співробітниками центру для сучасних малих БПЛА, який на даний момент проходить льотні випробування.